01.MAYIS.2019 İTİBARİ İLE TÜM SORULARINIZ CEVAPLANMIŞTIR
TÜM SORULARINIZ İÇİN LÜTFEN FORUM KISMINI KULLANINIZ

SORU CEVAP BÖLÜMÜMÜZ TEKRAR AKTİF HALE GELMİŞTİR. SORULARINIZI BEKLİYORUZ.

Apartmanyonetici.com
Info
Basligi Görüntüle
Apartmanyoneticisi » YUKARDAKİ BAŞLIKLARA GİRMEYEN SORULARINIZ » DİĞER SORULARINIZ
 Basligi Yazdir
ısınma
byurttakal
iyi gunler 32 dairelik bir apartmanda en üst kat ve kuzey cephede oturuyorum..sorunum ısınamamam ısınmak için dier dairelerle aynı parayı oduyorum ama ısınamıyorum..elektırık sobaları yakıyorum..bu konuyla ilgili olarak ne yapmalıyım.yoneticide pek ilgilenmiyor benim aklıma petek sayısını arttırmak geliyor ama dier sakinler razı olmassa bende yakıt parasını diğerlerinden az vermeyi dusunuyorum..lutfen yardım edin zira çok can sıkıcı bi durum..birde 32 dairelik bir apartman sivas sartlarında günde ne kadar kömür yakar ?? araştırdım ama bulamadım..sizden bu konularla ilgili çok acil cevap bekliyorum..ilginize şimdiden çok tesekkur ederim

editor
1. Isınmanız için yeterli tedbirleri almalısınız. Doğramaların değişimi ( pen olabilir) - Isıcam, vb. Bunlara rağmen daire içi sıcaklığınız 20-21 arası olmuyorsa, yönetim ile sorunu paylaşmalısınız.

2, Payınıza düşen Yakıt bedelini vermekten imtina edemezsiniz. Bu yöneticinin size İcra takibi açması için yeterli bir şarttır.

3.Sivas'da binanızın istenilen ölçüde ısıtılması için tüketmesi gereken kalori hesabı, Onaylı tesisat projenizde belirtilmiştir. Hesaplama için . size yardım edecek yer TMMOB - Sivas İnşaat Müdendisleri odası olmalı

www.apartmanyoneticisi.com
Atlanilacak Forum: