01.MAYIS.2019 İTİBARİ İLE TÜM SORULARINIZ CEVAPLANMIŞTIR
TÜM SORULARINIZ İÇİN LÜTFEN FORUM KISMINI KULLANINIZ

SORU CEVAP BÖLÜMÜMÜZ TEKRAR AKTİF HALE GELMİŞTİR. SORULARINIZI BEKLİYORUZ.

Apartmanyonetici.com
Info
Basligi Görüntüle
Apartmanyoneticisi » YUKARDAKİ BAŞLIKLARA GİRMEYEN SORULARINIZ » DİĞER SORULARINIZ
 Basligi Yazdir
kat malikleri toplantısı
sozgur
18 daire 2 dükkandan oluşan apartmanımızın dış cephesine ve çatısına ısı yalıtım sistemi yaptırmak istiyoruz bir sefer toplanmamızda kat malikleri ve vekilleri ile 11 kişinin onayını aldım.birkaç daire bu konuda ödeme yapmayacaklarını bildirdiler ilk toplantıda telefonla ve kiracılar aracılığıyla bildirmiştim çoğu kat malikinin adresini bilmiyorum.
buna istinayen
-15 gün önceden toplantıya yazılı olarak kiracılara imza karşılığında bildirmem geçerli olurmu.
-tekrar bir toplantı yapmadan ilk toplantıdaki çoğunluğun kararıyla davam etmelimiyim.

iyi çalışmalar

editor
Öncelikle Olağanüstü genel kurullarınızı usulüne uygun yapmalısınız.

Toplantı tarihinden en az 15 gün önce olağanüstü gündem maddesi ve 2. toplantı tarihi yazılı çağrıyı kat maliklerine imza karşılığı elden yada tahahütlü mektupla göndermelisiniz.

Kat maliklerine ulaşamıyorsanız ve sizde tebligat adresleri yok ise, kiracılarına aynı usulde tebligat yaparak haber vermelerini sağlayabilirsiniz.

Bu usulllerle yapılmış bir toplantıda karar alabilir. ödemeyenlerede icra takibi yapabilirsiniz.

Önerimiz, Herşeyi baştan ve usulüne uygun yapmanızdır.

www.apartmanyoneticisi.com
Atlanilacak Forum: