01.MAYIS.2019 İTİBARİ İLE TÜM SORULARINIZ CEVAPLANMIŞTIR
TÜM SORULARINIZ İÇİN LÜTFEN FORUM KISMINI KULLANINIZ

SORU CEVAP BÖLÜMÜMÜZ TEKRAR AKTİF HALE GELMİŞTİR. SORULARINIZI BEKLİYORUZ.

Apartmanyonetici.com
Info
Basligi Görüntüle
Apartmanyoneticisi » YUKARDAKİ BAŞLIKLARA GİRMEYEN SORULARINIZ » DİĞER SORULARINIZ
 Basligi Yazdir
apartman aidatları
maco
[color=blue][/color]Merhaba:Ben kiracıyım.bulunduğumuz binada 8 daire bulunmaktadır.kapıcımız yoktur,fakat haftalık temizlikçi gelip 3 katlı olan binanın içini yıkayıp gidiyor.Ona da yıkama deniyorsa işte.Temizlik için,bina temizlik suyu ve otomatları için aylık hane başı bir bedel veriyoruz, fakat karşılığında kimseden makbuz falan almıyoruz.Temizliğin parasını doğrudan temizlikçiye veriyoruz.Ayrıca bir giderimiz yok.bina yöneticimiz ayrıca aylık 30,00 tl.aidat istiyor. bunları toplayıp bankaya yatırıyorlarmış ve bina boyatacağız veya ufak tefek masraf çıkarsa diye.Yapılması gereken masrafları da yapmıyorlar üstelik.Şimdi size şunu sormak istiyorum,beni aydınlatırsanız sevinirim.Ev sahibim ve bina yöneticimiz bir ağız olarak aidat adı altında bu parayı benden tahsil etmek istiyorlar,bende ödemeyeceğimi böyle bir kararın olmadığını,olsa bile ev sahibinden alınması gerektiğini söylediğim halde beni bu konuda çok rahatsız ediyorlar.Acaba nasıl olması gerektir,onlar doğrumu söylüyorlar?Ev sahibim bu yüzden evini boşaltmamı istiyor.Haklı mı? Lütfen bu konuda yorum bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Düzenleyen maco Düzenleme Tarihi: 06-08-2009 13:30

editor
Apartman aidatları genel kurullarda alınan kararlar sonrası belilenen İşletme projesine göre toplanır.

Yöneticiden genel kurul kararlarını ve hazırlanmış işletme projesini talep edin ve buna göre ödeme yapın.

Aidatınızı ödemediğiniz için tahliye etmek istiyorsa kira kontratınızı tekrar gözden geçirin, böyle bir madde var ise buna uymak zorundasınız.

www.apartmanyoneticisi.com
Atlanilacak Forum: