01.MAYIS.2019 İTİBARİ İLE TÜM SORULARINIZ CEVAPLANMIŞTIR
TÜM SORULARINIZ İÇİN LÜTFEN FORUM KISMINI KULLANINIZ

SORU CEVAP BÖLÜMÜMÜZ TEKRAR AKTİF HALE GELMİŞTİR. SORULARINIZI BEKLİYORUZ.

Apartmanyonetici.com
Info
Basligi Görüntüle
 Basligi Yazdir
Klima dış ünitinin aydınlığa takılması
Erdogan
Daireyi satın aldıktan sonra haliylen tadilat yaptırdık.Klimacı da bu tadilat sırasında yatak odasındaki klimanın dış ünitini aydınlığa koydu.2000 yılından beri orada geçen sene üst katımızın bir üstündeki Hatice hanım bu dış üniti buradan kaldırın ben mutfağa gidemiyorum cezveyi tutamıyorum sıcak yapıyor diye hey heylendi.Yapma etme Hatice hanım 10 senedir bir şey demediniz şimdi mi falan yok dinlemiyor.Dış üniti balkona koyun diyor fakat bu mümkün değil,balkon kapalı pimapen boru mesafesi uzak,ayrıca duvara gömülü bütün borular ankastre bayağı bir yıkım olacak.Üstelik bizden sonra diğer aydınlığa da bir alt komşu dış ünit koydu.Onu görmüyor,ona bir şey demiyor bize taktı.Ne yapacağımızı şaşırdık.Kanuni vecibesi yaptırımı varmıdır.Kaldırmak zorundamıyız.Yoksa gene idare ederek çok açmıyarak falan idare mi edelim.Bu konuda değerli bilgilerinizi ve emsal durumları anlatırsanız memnun olurum.

editor
BAhsettiğiniz alan ortak alan olup bu alana yapılacak tüm uygulamalar kat maliklerinin oybirliği ile alacağı karara bağlıdır.

Hatice Hanım, Mahkemeye giderek, tespit yaptırır ve eski hale getirme davası açabilir.

www.apartmanyoneticisi.com
Atlanilacak Forum: