01.MAYIS.2019 İTİBARİ İLE TÜM SORULARINIZ CEVAPLANMIŞTIR
TÜM SORULARINIZ İÇİN LÜTFEN FORUM KISMINI KULLANINIZ

SORU CEVAP BÖLÜMÜMÜZ TEKRAR AKTİF HALE GELMİŞTİR. SORULARINIZI BEKLİYORUZ.

Apartmanyonetici.com
Info
Basligi Görüntüle
Apartmanyoneticisi » YUKARDAKİ BAŞLIKLARA GİRMEYEN SORULARINIZ » DİĞER SORULARINIZ
 Basligi Yazdir
yönetici secimi ve apartma defteri hakkında
ozkansarohan
ben 6 bloklu bir sitede oturuyorum ve 1 apartmanın yönetisiyim 2010 yılı mart yında yönetici oldum 2011 yılı için ocak ayında yönetmin değişme gerekir deniliyor böyle bir durum varm ıayrıca biz işletme defteri noterden tasdik ettik 2010 yılı sonu itibarı ile bu dafterinin kapanış tasdikini yapmamız gereklimiapartmanlarda sadece karar defteri tasdikimi mecburi yoksa gelir gider hareketlerini gösteren işletme defteriini noterden tasdiki kanuni bir zorunlulukmuve ben yöneticiliği mart ayındamı bırakacağım bu konularda bana yardımcı olusanız çok sevinirim iyi günler

bahadir03
kat mülkiyeti kanunu 36 maddesi gereği takvim yılı bitiminde notere kapattırılması mecburiyeti var gelir gider hesaplarındaki tl tutarlar yüksekse yaptırmanızda fayda var genelde yaptırılmıyor bizim apartmanın yıllık para toplama ve harcaması 32 000 tl civarında biz yaptırmadık yönetici bir yıllık seçilir genelde seçim dönemleri ocak ayında olamkatadır
kolay gelsin

Atlanilacak Forum: