01.MAYIS.2019 İTİBARİ İLE TÜM SORULARINIZ CEVAPLANMIŞTIR
TÜM SORULARINIZ İÇİN LÜTFEN FORUM KISMINI KULLANINIZ

SORU CEVAP BÖLÜMÜMÜZ TEKRAR AKTİF HALE GELMİŞTİR. SORULARINIZI BEKLİYORUZ.

Apartmanyonetici.com
Info
Basligi Görüntüle
 Basligi Yazdir
Apartmanda karı-koca kavgası:S
Bibbi
Herkese iyi günler,
Biz Antalya' da oturan bir anne kızız, bizim sorunumuz alt komşumuzun devamlı karı koca kavgaları yapmaları, evdeki 9 yasındaki cocugu okula gonderirken (sabah 7-7:30) devamlı bagırma hatta dovmeye kadar gitmesi dolayısıyla apartmanda bagırtıların hiç bitmemesiSad
Apartmanımız sıfır bina, ilk oturan biz olduk, ev sahibimiz yurt dısında vekil diye bıraktıgı emlakçıda ortalarda yok. Bagırtılardan cok rahatsız oldugumuz bir sabah polis cagırmak ve uyarıda bulunmak arasında kararsız kalıp sorun cıkmasın insanlık bizde kalsın diye zillerini caldık, kapıyı evin hanımı actı ve sorunun ne oldugunu sordu, bende saati belirtip biraz daha dikkatli olmalarını söyledim.. Bana ne sıfatla kapılarına geldiğimden başladı gereksiz bir sinirle hakaretlerle devam etti ve kapıyı suratıma carptı bende kapının dısından bir sonraki sefere bunu yapmayacagımı direk polis cagıracagımı söyleyip yukarı cıktım.. Ama gurultuler devam etti bagırmalar kapı carpmaları sanırım evde bir seyler falan da devrildi? Bunun üstüne polisi aradım ve konuyu anlattıgım anda polis bizim adresimizi söyleyip ekip yolladıklarını soyledi ve bende dedim demek ki cevreden birileri daha rahatsız olmus ki polisi aramıs. Polis gelince rahat 1 nefes alırım diye dusunurken polis ne yapsa begenirsiniz? Kapıma dayanıp ne hakla alt komsumun evini bastıgımı ve ona kaba kuvvet uygulamaya calıstıgımı sordu Shock Shock Shock
Megerse sevgili komsumuz polisi arayıp "üst komsumuz kapımıza gelip evimize girmeye calıstı" diyerek polisi kendileri cagırmıs. Bu arada kadının aşırı hareketleri ve devam eden hakaretleri ustune polis durumu idrak edip bize karakola gitmemiz gerektigini bu olayın onları aştığını (!) söyledi.. Karakola gidip gerekli şikayeti yaparken de bu konuda neler yapabilecegimizi sordugumuz memur arkadaş bize açık açık bu gibi durumlarda caresiz kaldıklarını orman kanunlarının işimize yarayacagına dair şaka (!!!!) yaptı..
Şimdi ben bu durumda ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım? Komsum inat edip, gurultulerını 2 katına cıkarttı oncaden 7- 7:30 arası yogun olan gurultu gunun yarısına yayıldıSad Öneri ve yardımlarınızı bekliyorum.. Huzurlu günler..

Atlanilacak Forum: